Kenan Evren Ahu Tuğba ‘ya aşık mıydı?

Kenan Evren Ahu Tuğba

Son günlerde magazin basını 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren ile sanatçı Ahu Tuğba arasında geçtiği konuşulan aşkı konuşuyor. Peki Kenan Evren Ahu Tuğba ile aşk yaşadı mı? İkilinin aralarında neler geçti?

Kenan Evren Ahu Tuğba aşkı gerçek mi?
Seyhan Soylu Kenan Evren’in Ahu Tuğba’yı nasıl öptüğünü programda böyle gösterdi

Kenan Evren Ahu Tuğba aşkı yaşandı mı?

Bir zamanların starı Ahu Tuğba geçtiğimiz günlerde MetroRTV’de Baba Haber isimli bir programa konuk oldu. Gazeteci Savaş Kalafat ve Sisi olarak tanınan Seyhan Soylu’nun sunduğu programda Ahu Tuğba’nın evlilikleri ve aşkları konuşuldu.

Programda Sisi, şahit olduğu ve magazin basınında gündem yaratacak bir olayı anlattı.

Sisi’nin iddiasına göre 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren Ahu Tuğba’ya aşıktı.

İddiaya göre Kenan Evren henüz cumhurbaşkanı olduğu yıllarda Ahu Tuğba’yı bir etkinliğe çağırmış. Bu etkinlikte Tuğba’ya özel ilgi gösteren Evren, bir başka seferde daha Tuğba’yı alması için korumalarını ve araç göndermiş. Evren’le görüşmek istemeyen Tuğba, geceyi aynı inada oturan Oya Aydoğan’ın evinde geçirmek zorunda kalmış.

Kenan Evren’in Ahu Tuğba’ya ilgisi, cumhurbaşkanlığı görevi sona erdikten sonra da devam etmiş. Marmaris’e yerleşen Evren, bir gece Ahu Tuğba için bir gazinoyu kapattırmış ve o gece Ahu Tuğba’ya aşkını ilan etmiş.

O geceye ait bir de fotoğraf gösteren Sisi, Ahu Tuğba’dan 38 yaş büyük olan Evren’in, Tuğba’yı öptüğünü iddia etti.

Hatta iddiaya göre ikili arasında daha ileri giden bir durum yaşanmasa da Kenan Evren’in Ahu Tuğba’ya aşkı sürdü ve Evren Ahu Tuğba’nın 7 resmini yaptı.

Programın konuğu olan Ahu Tuğba, Sisi’nin anlattıkları ile ilgili bir açıklamada bulunmadı ancak mimik ve tepkileriyle olayı doğruladı.

Programın tam kaydını buradan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya yazınız