İnstagram'ın en şık ve yaşlı 4 kadını!

İnstagram ve moda denilince herkesin aklına seksi pozlar veren genç kızlar geliyor olabilir. Ancak unutmayın şıklığın yaşı yok. Biz de bu mottodan yola çıkıp İnstagram’daki yaşlı ama şık kadınların hesaplarını araştırdık. İşte İnstagram’ın en şık ve yaşlı 4 kadını!

Linda Rodin eski bir moda editörü ve aynı zamanda stilist. Winks ise Linda’nın köpeği. 70 yaşındaki Linda @lindaandwinks isimli hesabında daha çok köpeği Winks’e ilişkin paylaşımlar yapıyor. Ancak kendisinin de göründüğü paylaşımlar daha büyük ilgi görüyor. Elbette bunun nedeni Linda’nın ilerleyen yaşına rağmen hala çok şık olması…

62 yaşındaki Sarah-Jane Adams aslında İnstagram öncesinde sıradan sayılabilecek bir hayat sürmüş. Uzun süre antika eşyalar alıp satmış. Ardından da mücevher tasarımına merak salmış. Ancak Sarah’ın farklı tarzı İnstagram hesabı açmasıyla birlikte hemen fark edilmiş. Sarah’ın şuan 190 bine yakın takipçisi bulunuyor.

Jenny Kee dünyaca ünlü bir stilist. Kee adını, tasarladığı kıyafetleri Prenses Diana’nın giymesiyle duyurmuş. İnstagram hesabında zaman zaman tasarımlarını da paylaşıyor. Ancak genelde tasarımlarını kendi giyiyor. 72 yaşındaki Kee, rengarenk dünyasıyla İnstagram’a renk katıyor.

90 yaşındaki Bad Lil Baddie, belki de İnstagram’daki en yaşlı kişi. Ancak en renklisi desek de yanılmış olmayız. Bu yaşlı ve şımarık kadın, giydiği kıyafetlerle “Şıklığın yaşı yoktur” sözünü doğruluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Adınız