Çin vatandaşı Lisha Yu Bilecik’te ölü bulundu

Geçtiğimiz Ekim ayında İstanbul, Fatih’te esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Lisha Yu adlı kadın, Bilecik’te ölü olarak bulundu. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

İstanbul, Fatih’te erkek arkadaşıyla birlikte yaşayan ve bir ithalat firmasında çalışan 31 yaşındaki Çin Halk Cumhuriyeti vatandaşı Lisha Yu, 2 Ekim tarihinde kayboldu.

Erkek arkadaşının polise verdiği ifadede; kız arkadaşının kendisini aradığını, bir kaza yaptığını ve kazaya karışan karşı tarafın da kendisiyle konuşmak istediğini söylerken telefonun kapandığını, bir daha da kendisinden haber alamadığını belirtmiş. Lisha Yu’nun ailesi de bir süre sonra kızlarının bulunması için polisten yardım istemiş.

Gelen son bilgilere göre; polis tarafından yapılan incelemeler sonucunda Lisha Yu’nun kasten otomobiline çarpılarak durdurulduktan sonra kaçırıldığı belirlendi. Lisha Yu’nun kaybolmasıyla ilgili yabancı uyruklu 4 kişi gözaltına alındı. Bu kişilerin ifadesi doğrultusunda Bilecik’te bir çiftlik evinde yapılan aramada Lisha Yu’nun cesedi bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya yazınız